• نصب نرم افزار روی سیستم

    شامل نصب بانک اطلاعاتی ، دات نت فریم ورک و اپدیت فایل همچنین نصب نرم افزار

  • تنظیمات ویندوز

    شامل نصب فونت ها و تنظیمات تاریخ و ساعت ویندوز

  • شروع بکار با نرم افزار

    راهنمای کار با نرم افزار

1 . نصب نرم افزار روی سیستم

جهت نصب نرم افزار پس از دانلود فایل فشرده فایل (Farssib Install) را اجرا کرده و منتظر بمانید تا فایل فشرده بازسازی گردد (در صورتی که رمز نصب ندارید با ارسال عدد ۱۰۰ به شماره ۰۹۱۵۷۲۴۵۸۸۱ رمز نصب را دریافت کنید) این روال با توجه به قدرت سیستم شما ممکن است کمی زمان ببرد لطفا حوصله کنید .

پس از بازسازی فایل نصب مراحل نصب را ادامه داده تا نرم افزار بصورت خودکار موارد موردنیاز سیستم شما را جهت نصب بصورت خودکار آماده سازی کند سپس دوباره روال نصب نرم افزار را ادامه داه تا نصب بصورت کامل روی سیستم انجام شود .

توجه داشته باشید که جهت نصب نیازی به اتصال به اینترنت وجود ندارد .

در صورت بروز هرگونه خطا با پشتیبانی (۰۹۱۵۸۶۷۲۲۳۳) تماس حاصل نمائید .

2 . تنظیمات ویندوز

قبل از اجرا نرم افزار ابتدا می بایست از نصب فونت های نرم افزار اطمینان حاصل کنید . ابتدا با کلیک راست روی ایکون نرم افزار روی دستکتاپ گزینه open file location  را انتخاب کرده تا محل نصب نرم افزار باز شود . سپس وارد پوشه fonts  شده و فونت هارا نصب کنید .

عجله نکنید ممکن است نیاز به تنظیم تاریخ و ساعت ویندوز داشته باشد . مطابق عکس زیر (مشخص شده با هایلایت زرد) تنظیمات هر قسمت را با دقت چک کنید .

control panelCustomized Format

1 21

3 . شروع به کار با نرم افزار

تبریک شما نصب نرم افزار را به پایان رساندید اکنون میتوانید نرم افزار را باز کرده و با استفاده از پسورد پیشفرض ۱ وارد نرم افزار بشوید ( در صورت درخواست کدفعالسازی لطفا روی دکمه فعالسازی بصورت دمو کلیک نمائید ) . همچنین در صورت نیاز به راهنمایی و بروز مشکل با استفاده از فایل online support موجود روی دسکتاپ به همکاران ما در واحد پشتیبانی دسترسی داده تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدامات لازم انجام گیرد .

با تشکر از صبر و شکیبایی شما – واحد پشتیبانی انفورماتیک فارسیب

آموزش شروع بکار با نرم افزار حضور و غیاب

آموزش نحوه ثبت پرسنل کارگزینی و ثبت تردد روزانه بدون دستگاه